ورود کاربر

خلاصه آمار سایت

خانه

خانه هایی از جنس طلا

خانه هایی از جنس طلا

باشگاه در و پنجره و نما: آپارتمان پاریسی توسط گروه طراحی AAVP طراحی شده که دارای 11 واحد مسکونی می باشد. این ساختمان انتهای بن بست یکی از محله های قدیمی پاریس واقع شده و دارای سیرکولاسیون متفاوتی نسبت به همسایگان خود می باشد. آپارتمان ها به صورت مجزا طراحی شده و هیچکدام مرتبط نیستند.

به گزارش باشگاه در و پنجره و نما و به نقل از سایت شهرسازی  DesignBoom، آپارتمان پاریسی توسط گروه طراحی AAVP  طراحی شده که دارای 11 واحد مسکونی می باشد. این ساختمان انتهای بن بست یکی از محله‌های قدیمی پاریس واقع شده و دارای سیرکولاسیون متفاوتی نسبت به همسایگان خود می باشد. آپارتمان ها به صورت مجزا طراحی شده و هیچکدام مرتبط نیستند.

به همین دلیل ارتفاع هر واحد مسکونی متفاوت می باشد و همین موضوع دلیلی بر کوتاه بودن ساختمان نسبت به ساختمان های های همجوار است. ویژگی اصلی آپارتمان طلایی تراس ها و اِلمان های نمای آن می باشد.

تیم طراحی با استفاده از دستگاه های CNC و الگوهای ساده سنتی به نوعی کوتاه بودن ساختمان را خنثی کرده است. هر فرد با گذر از جلو این ساختمان و یا مشاهده آن از مسیری دورتر جذب نمای آن می شود. این المان های ساده به نوعی برای جلب نظر دید ناظر تعبیه شده تا ضعف های فرمیک را بپوشاند. به غیر از اِلمان های نما و تراس، طراحی داخلی دارای سیرکولاسیون دقیقی است که عرصه های عمومی مانند حیاط مرکزی را به زیبایی به مسیرهای تردد و ورودی واحدها مرتبط کرده است.

 

دیدگاه ها

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی